2022 Yeşil Yarış İçinde – Kategori Başına Tam Sonuçlar












Tüm kategoriler için ve 2022 Yeşil Yarışın kategori başına tam sonuçlarını kontrol edin. Biri uzun tekne sınıfında ya da kısa tekne sınıfında yarışabilirken, bazıları her ikisinde de yarışabilir. Bu yılki yarışmada Adriene Levknecht “Yeşillerin Kraliçesi” tacını geri aldı ve Dane Jackson erkekler sınıfında efsanevi 4 dakika bariyerini aştı.

Bayan Uzun Tekne Sınıfı

Rütbe önlük İlk adı Soyadı Zaman
1 23 Adrian Levknecht 4:32.60
2 78 Evy Leibfarth 4:41.61
3 77 regina Goldkuhl 5:33.02
4 79 Michaela Felan 5:38.36

Bayan Kısa Tekne Sınıfı

Rütbe önlük İlk adı Soyadı Zaman
1 156 Avery Çömlekçi 5:40.45
2 136 Tara Blair 5:43.32
3 153 Lynn barlow 6:18.19
4 154 Bobbi harris 6:40.94
155 Caitlin salıncak DNF

Genç Erkekler Uzun Tekne Sınıfı

Rütbe önlük İlk adı Soyadı Zaman
1 34 Ben Atherton 4:20.07
2 39 Joel Newton 4:21.07
3 59 papaz Mohney 4:24.05
4 10 nakit Porter-Shirley 4:26.17
5 9 Sam Keskin 4:32.11
6 36 Landon miller 4:33.35
7 69 Dayton pedrick 4:41.92
8 102 Kelly Hilleke 4:49.25
9 66 Matteo Williams 4:52.91
10 103 Daniel Hilleke 4:54.76
11 70 George Sınır çizmek 4:54.91
12 107 Kumlu Skardon 4:55.29
13 72 Nate Pruzaca 5:32.90

Genç Erkekler Kısa Tekne Sınıfı

Rütbe önlük İlk adı Soyadı Zaman
1 150 Riley Kaşık 4:49.89
2 143 Alex Eddlemon 5:01.08
3 135 Landis kafsky 5:24.26
4 149 Louie Chiappetta 5:27.66
5 142 Yakup Simpson 5:32.37
6 151 Kenji İyi hız 7:04.35
7 141 yürüteç Wilson 10:53.19

Erkekler Uzun Tekne Sınıfı

Rütbe önlük İlk adı Soyadı Zaman
1 1 Danimarkalı Jackson 3:58.68
2 2 Isac gövde 4:11.21
3 3 Holt Mcwhirt 4:12.07
4 63 Zack koyun eti 4:12.17
5 5 Mat Kızgınlık 4:19.58
6 13 Wesley Shelmire 4:19.83
7 43 Andrew Holcombe 4:20.04
8 4 Bernie Engelman 4:20.07
9 33 Peter Kabzan 4:21.18
10 19 Billy Jones 4:21.28
11 12 avcı Cooper 4:23.41
12 17 Colin Avlamak 4:24.28
13 16 Josh Huber 4:24.44
14 27 Joe Todd 4:25.07
15. 25 Tommy Hilleke 4:25.18
16 18 Geoff Calhoun 4:26.42
17 14 Zach McFarland 4:27.31
18 15. Dakota Roger’lar 4:28.10
19 11 brad McMillan 4:28.33
20 80 Jason Hale 4:28.60
21 28 Brian Şövalye 4:28.81
22 32 çekirdek sheehan 4:28.89
23 24 Zach yıpranmış 4:30.09
24 37 Nuh dokumacı 4:30.91
25 26 dilan McKinney 4:31.24
26 21 anand Blum 4:32.54
27 7 Steve McGrady 4:32.89
28 41 Howard Magley 4:33.01
29 8 Gibson kafsky 4:34.24
30 40 Nathan Bağlamak 4:34.51
31 51 Adem Herzog 4:35.32
32 22 Chris Gratmanlar 4:35.36
33 127 Duvarcı Hargrove 4:35.85
34 49 Shawn korku 4:36.48
35 35 Eliot Berz 4:37.75
36 64 Sam Iatarola 4:38.37
37 42 Logan Kendrikler 4:38.88
38 29 Alex Matta 4:39.93
39 65 Çizdi şirk 4:42.66
40 20 Saunders Güneykorvo 4:44.16
41 54 Çad Christopher 4:44.47
42 83 Nicholas Czapl 4:45.33
43 47 Levi Rodos 4:47.38
44 122 Yeşu Anthony 4:47.93
45 74 Roy harris 4:48.93
46 129 Daniel Stewart 4:49.37
47 56 Çizdi Austell 4:49.68
48 58 Ryan carroll 4:51.27
49 6 kaelin Fridenson 4:51.64
50 38 Michael Welch 4:51.83
51 44 Kil Lucas 4:52.07
52 108 Stefan Getty’ler 4:52.26
53 45 Bobby miller 4:52.47
54 73 Filipus Ellis 4:52.77
55 46 Joey Johnson 4:53.16
56 96 Nathan Polley 4:53.51
57 85 Niyet ağaç altı 4:54.37
58 48 Charles Salon 4:55.06
59 117 Jamey Moore 4:56.06
60 97 James Kodaralar 4:56.65
61 68 Jared Seiler 4:56.68
62 52 Kenny Çile 4:56.72
63 67 Quinn Frasetta 4:58.58
64 128 Yakup Mermelstein 4:59.75
65 124 Brandon Krieg 5:00.22
66 53 İşaret Robertson 5:01.37
67 81 John Lütuf 5:01.65
68 76 İlyas neden 5:03.74
69 104 Ürdün kincaid 5:05.06
70 93 Garrett Graham 5:05.20
71 55 Lee başlık 5:05.31
72 106 Elliot Gougeon 5:06.14
73 123 Casey Fulton 5:06.23
74 94 Jake Schipper 5:06.25
75 90 Maks. posner 5:07.34
76 91 Kevin Parsons 5:09.36
77 371 Colin Dakota Hunt-Rogers 5:09.81
78 89 Brian Sullin’ler 5:10.50
79 84 David Clark 5:11.84
80 126 James Albert 5:12.93
81 60 John Keller 5:18.59
82 99 Josiah Rulman 5:18.69
83 87 Tyler Deets 5:18.98
84 57 Derek Delbuono 5:19.55
85 115 Jeremy böcek 5:19.64
86 98 Josh Aronow 5:22.78
87 62 Brandon Koç 5:23.55
88 119 Evan boyacı 5:23.57
89 110 diyet yapan geri tepme 5:25.29
90 109 Curtis Mayıs 5:26.81
91 82 harun Pruzaca 5:29.30
92 114 Şarkı Kandea 5:35.79
93 92 Brent dur 5:46.81
94 113 Austin Deitz 5:50.27
95 125 Duvarcı Austin-Brantly 6:02.73
96 121 Colin Stiles 6:43.44
97 50 İşaret zımparalar 8:09.45
98 112 CARLOS ARANDA 9:00.50
99 95 Sam Roy 11:56.89
100 111 Luke McCullen 14:49.75
101 118 Brian Davis 15:20.80

Erkekler Kısa Tekne Sınıfı

Rütbe önlük İlk adı Soyadı Zaman
1 1111 Danimarkalı Jackson 4:22.70
2 363 Zack koyun eti 4:27.32
3 144 Kirk Eddlemon 4:58.89
4 133 Isac Holden 5:00.45
5 132 Christoph berenotto 5:03.26
6 145 Jackson Burmester 5:05.22
7 138 Yakup Liechty 5:12.27
8 174 Jack Leon 5:13.29
9 134 Josh Arntzen 5:15.27
10 168 Nick kurt 5:17.15
11 160 Shane Simoneaux 5:23.77
12 170 Brent Tucker 5:27.27
13 152 Charles Brooks 5:30.81
14 161 Işın berber 5:31.17
15. 173 Stephen Krank 5:31.21
16 159 Thomas mat bir şekilde 5:36.51
17 137 dilan Grauer 5:37.31
18 157 Maks. alan 5:37.37
19 146 Chris Houston 5:39.37
20 164 Brooks Johnny 5:40.73
21 171 Sam lupo 5:43.75
22 139 Chris Villa 5:45.27
23 166 arabacı Köhn 5:48.87
24 165 Sam Taylor 5:50.17
25 172 Henry Broşar 5:55.33
26 162 Zach Peterson 5:55.85
27 140 Matt Wallin Wallin 6:15.29
28 167 Mitch Bouvier 6:17.15
29 169 Reyhan Phucas 15:15.49

Erkekler K2 Tekne Sınıfı

Rütbe önlük İlk adı Soyadı Zaman
1 370 Kurbağa Holt Todd Mcwhirt 5:01.05
2 369 Sam Gibson Keskin-Kafsky 5:23.62

Erkekler El Kürek Tekne Sınıfı

Rütbe önlük İlk adı Soyadı Zaman
1 88 Jackson tekton 5:08.92

Erkekler C1 Uzun Tekne Sınıfı

Rütbe önlük İlk adı Soyadı Zaman
1 30 Ürdün Poffenberger 4:35.48
2 120 Brian miller 5:01.76

Erkekler OC1 Tekne Sınıfı

Rütbe önlük İlk adı Soyadı Zaman
1 130 Filipus Prens 6:35.91

YARIŞ TEKRARINI İZLE
https://hammerfactor.com/green-race-live-2022/







Etiketler: Adriene Levknecht, Dane Jackson, tam sonuçlar, yeşil yarış, yeşil yarış 2022, yeşil nehir yarışı, Shane Benedict










Leave a Comment